SUSISIEKITE SU MUMIS: +370 611 71439

naujienos

Proginio makiažo ir šukuosenos konkursas "Nuotaka 2012"

Aukštesnė kategorija: puslapiai

ŠEIMOS GROŽIO CENTRO komanda dalyvavo parodos "Mūsų vestuvės 2012" metu surengtame proginio makiažo ir šukuosenos konkurse "Nuotaka 2012". Visažistė Diana Jurgo ir kirpėja-stilistė Gabrielė Šerytė konkursui pasirinko "Klasikinės nuotakos" įvaizdžio kūrimą. Klasikinė elegantiška šukuosena puošta perlais ir gaivus, ypač akis išryškinantis makiažas konkurse pelnė "Subtiliausio įvaizdžio" nominaciją! Mūsų specialisčių sukurtas nuotakos įvaizdis išties išsiskyrė rafinuotumu ir elegancija. Taip pat mūsų komanda buvo apdovanota specialiu prizu - unikaliais ir vienetiniais Simonos Brazdžionytės kurtais juvelyrikos dirbiniais. Ačiū Simonai už įvertinimą! Dėkojame vestuvinių ir proginių suknelių salonui “La Fleur” už paskolintą nuotakos suknelę, kuri tapo ryškiu Dianos ir Gabrielės kurto nuotakos įvaizdžio akcentu. Konkurso akimirkas rasite mūsų fotogalerijoje.

Atidarymo šventė

Aukštesnė kategorija: puslapiai

Saulėtą ir šiltą spalio 28-osios vakarą Vilniuje, Laisvės prospekte, duris atvėrė naujas modernus grožio salonas ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS. Pagrindinė šio salono idėja – platus paslaugų spektras, skirtas patenkinti bet kokio amžiaus klientų poreikius - nuo mažojo išdykėlio iki senjoro.
Atidarymo proga džiaugsmu dalinomės su tais, kuriems to labiausiai trūksta – į šventę pasikvietėme Vilniaus SOS Vaikų kaimo auklėtinius. Vyresnėms mergaitėms buvo pravesta kosmetologijos paskaita: jos sužinojo, kaip teisingai prižiūrėti veido odą pagal odos tipą, kokios yra taisyklingos antakių formos, atsižvelgiant į individualius veido bruožus, kokie yra pagrindiniai makiažo principai. Po paskaitos kosmetologės pagražino visas norinčias merginas -  joms buvo atliekama antakių korekcija, makiažas. Išgražėjusios panelės noriai pozavo kviestiniam fotografui, tad jų nuotaikas galite pamatyti mūsų foto galerijoje. Nuostaba ir džiaugsmas jų veiduose nedingo iki šventės pabaigos. Jaunesnio amžiaus mergaites džiugino ŠEIMOS GROŽIO CENTRO kirpėjų kolektyvas – kirpėjai tą vakarą mažosioms princesėms susuko ne vieną dešimtį įvairiausių garbanėlių. Vaikai ypatingai noriai bendravo su mūsų kirpėju Dariumi, kuris nuoširdžiai dalino grožio patarimus kiekvienam smalsučiui. Patys mažiausieji šėlo Mikės Pūkuotuko žaidimų kambaryje.