SUSISIEKITE SU MUMIS: +370 611 71439

APELSININIS - LIEKNINAMASIS KŪNO ĮVYNIOJIMAS

                               altaltalt

Laukiniai apelsinai, augantys Indijoje ir Pietų Kinijoje yra laikomi nemirtingumo ir sėkmės simboliu. Prieš 500 metų Europoje augintos apelsinų giraitės buvo gero skonio ir mados reikalas tarp pasiturinčiųjų sluoksnio. Pirmąją šio antioksidanto gausaus vaisiaus sėklą į Ameriką atvežė Kristupas Kolumbas. Ilgainiui apelsinai paplito po visą pasaulį, išgarsėję kaip puikus vitamino C ir betakaroteno, natūralaus antioksidanto, šaltinis. 

Apelsinų eterinio aliejaus aromatas žmogaus organizmą veikia raminančiai, kelia nuotaiką ir skatina optimizmą. Šis saulę menantis vaisius simbolizuoja draugiškumą, linksmumą ir pakilią nuotaiką. Saldus apelsinų eterinio aliejaus aromatas veikia žmogų pozityviai, skatina pamiršti bėdas ir padeda išsivaduoti iš depresijos gniaužtų. Ant odos naudojamas apelsinų aliejus šalina nemigą, susirūpinimą, teigiamai veikia odos tonusą, stangrina odą ir efektyviai veikdamas limfinę sistemą kovoja pieš celiulitą. Savyje turėdamas antiseptinių medžiagų apelsinų aliejus atjaunina odą ir suteikia jai sveiką atspalvį. Atstatydamas elastino ir kolageno kiekį odoje apelsinų aliejus kovoja su odos senėjimo procesais, lygina odos paviršių ir skatina odos ląstelių atsinaujinimą.

Kodėl verta rinktis Šeimos Grožio Centro paslaugas:

  • Ištikimiems savo klientams taikome akcijas visoms paslaugoms;
  • Modernus grožio salonas Vilniuje;
  • Dirba kvalifikuotos ir patyrę kirpėjos - stilistės;
  • Naudojamos aukščiausios kokybės priemonės;
  • Geras susisiekimas – esame tarp trijų Vilniaus mikrojanų - Pašilaičių, Justiniškių bei Šeškinės;
  • Jauki aplinka;
  • Platus paslaugų spektras (kosmetologės paslaugos, kirpėjos – stilistės paslaugos - taip pat vaikučių kirpimas, manikiūrininkės – pedikiūrininkės paslaugos);

Kainas galite sužinoti čia http://www.seimosgroziocentras.lt/kainorastis

Susisiekite: ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS Kontaktai

alt