SUSISIEKITE SU MUMIS: +370 611 71439

GREIPFRUTŲ KŪNO ŠVEITIMAS

altaltalt

Lotynų kalba greipfrutas reiškia „rojaus vaisių“. Karibų jūros salose išvestas citrusinis vaisius yra didžiojo greipfruto ir saldžiojo apelsino hibridas. Šis pirmą kartą aprašytas XVIII a. ir pavadintas „uždraustuoju Barbadoso vaisiumi“ greipfrutas iki šiol yra laikomas vienas iš Barbadoso salos stebuklų.

Greipfrutų eterinis aliejus užkerta kelią dvasiniam nuovargiui ir yra laikomas vienu iš efektyviausių natūralių antidepresantų. Greipfrutų eterinis aliejus yra puikus antiseptikas. Jis ne tik kovoja su įvairios kilmės odos uždegimais, bėrimais, bet ir stangrina odą, palaiko jos tonusą ir skatina sveiką riebalinių liaukų veiklą, stangrina odą, efektyviai kovodamas prieš celiulitą. Pasižymi odą skaistinančiomis savybėmis, mažina pigmentines dėmes ir švelniai lygina odos atspalvį, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą. Greipfrutų eterinis aliejus tonizuoja ir pasižymi energizuojančiomis savybėmis, mažina liūdesį ir depresijos požymius. Greipfrutų aromatas kelia nuotaiką ir skatina pasitikėjimą savimi. Aromatas išlieka labai ilgai.

Kodėl verta rinktis Šeimos Grožio Centro paslaugas:

  • Ištikimiems savo klientams taikome akcijas visoms paslaugoms;
  • Modernus grožio salonas Vilniuje;
  • Dirba kvalifikuotos ir patyrę kirpėjos - stilistės;
  • Naudojamos aukščiausios kokybės priemonės;
  • Geras susisiekimas – esame tarp trijų Vilniaus mikrojanų - Pašilaičių, Justiniškių bei Šeškinės;
  • Jauki aplinka;
  • Platus paslaugų spektras (kosmetologės paslaugos, kirpėjos – stilistės paslaugos - taip pat vaikučių kirpimas, manikiūrininkės – pedikiūrininkės paslaugos);

Kainas galite sužinoti čia http://www.seimosgroziocentras.lt/kainorastis

Susisiekite: ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS Kontaktai

alt