SUSISIEKITE SU MUMIS: +370 611 71439

ŠOKOLADO KAUKĖ KŪNUI

altaltalt

Theobroma lotynų kalboje reiškia „Dievo maistą“. Actekų civilizacijoje kakavos pupelės buvo vertinamos kaip piniginis vienetas. Tuo tarpu Majai kakavos pupeles naudodavo jau ir desertams ruošti bei gamindavo skystą šokoladą, kvepiantį vanile ir pipirais. Pirmoji europiečių pažintis su kakava įvyko 1519 m.

Kakavos pupelėse yra apie 300 įvairių naudingų medžiagų žmogaus organizmui, įskaitant ir dopaminą ir serotonimą, skatinantį „laimės hormono“ gamybą ir koncentraciją. Itin gausios natūralių antioksidantų kakavos pupelės didina bendrą organizmo atsparumą. Iš kakavos pupelių spaudžiamas kakavos sviestas yra be galo naudingas odai. Puikiai minkštindamas ir maitindamas, kakavos sviestas skatina odos ląstelių regeneraciją, dėl ko itin tinka išsausėjusiai, tonuso netekusiai odai. Kakavos sviestas didina odos elastingumą, mažina raukšleles ir intensyviai saugo odą nuo neigiamo išorės poveikio. Šokolado kaukė ramina nervų sistemą, mažina nerimą, stresą, gerina nuotaiką, mažina stresą, stimuliuoja erotinius jausmus.

Kodėl verta rinktis Šeimos Grožio Centro paslaugas:

  • Ištikimiems savo klientams taikome akcijas visoms paslaugoms;
  • Modernus grožio salonas Vilniuje;
  • Dirba kvalifikuotos ir patyrę kirpėjos - stilistės;
  • Naudojamos aukščiausios kokybės priemonės;
  • Geras susisiekimas – esame tarp trijų Vilniaus mikrojanų - Pašilaičių, Justiniškių bei Šeškinės;
  • Jauki aplinka;
  • Platus paslaugų spektras (kosmetologės paslaugos, kirpėjos – stilistės paslaugos - taip pat vaikučių kirpimas, manikiūrininkės – pedikiūrininkės paslaugos);

Kainas galite sužinoti čia http://www.seimosgroziocentras.lt/kainorastis

Susisiekite: ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS Kontaktai

alt