APIE MUS

ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS – tai naujas, modernus grožio salonas Vilniuje, kuriame sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas: tiek vyrai, tiek moterys, tiek ir vaikai. Grožio salone dirba kvalifikuoti kirpimo, manikiūro-pedikiūro, kosmetologijos meistrai.

Grožio salonai Vilniuje yra labai populiarūs, tačiau ne visi gali pasiūlyti kainą atitinkantį profesionalumą. ŠEIMOS GROŽIO CENTRE naudojamos tik itin aukštos kokybės priemonės ir dirbama su žinomų gamintojų nustatytomis technologijomis. Derindami produktų kokybę ir kolektyvo profesionalumą, klientams galime pasiūlyti išties kokybiškas plaukų kirpimo, dažymo, kosmetologijos bei manikiūro-pedikiūro paslaugas.

Grožio salonas ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS kiekvienam klientui suteikia išskirtinį dėmesį: nepamirštame net mažiausių smulkmenų, kurios Jūsų apsilankymą pas mus paverstų įsimintinu ir padėtų Jums pailsėti nuo kasdienių rūpesčių.

ŠEIMOS GROŽIO CENTRO idėja gimė netikėtai. Norėjome atidaryti grožio saloną, kuriame pasigražinti galėtų ne tik jaunos panelės, moterys ir damos, bet ir mamos, tėčiai bei vaikučiai. Turėjome didelį norą pagelbėti mamoms, nes dažniausiai joms, auginančioms vaikus, yra nelengva ištrūkti iš namų pasilepinti grožio procedūromis. Todėl ŠEIMOS GROŽIO CENTRE įsikūrėme specializuotą vaikų kirpyklą - Mikės Pūkuotuko kambarį. Kambaryje įrengtos specialios vaikiškos kirpimo zonos ir atskira žaidimų zona, kur vaikai galės pramogauti kol gražinsis jų mamos.

Mūsų grožio salonas yra Pašilaičiuose, o tiksliau - tarp Šeškinės, Pašilaičių ir Justiniškių mikrorajonų, judriame Laisvės prospekte. Mūsų klientai, atvykę automobiliu, galės jį palikti didelėje automobilių stovėjimo aikštelėje, kurioje visada rasite laisvų vietų. Į ŠEIMOS GROŽIO CENTRĄ taip pat labai patogu atvykti visuomeniniu transportu - nuo Čiobiškio stotelės iki mūsų grožio salono vos keli žingsniai. Mūsų salonas siekia tapti pačiu geriausiu grožio salonu Vilniuje

Mūsų grožio salonas rūpinasi, kad kokybiškos paslaugos Jums būtų suteikiamos už priimtiną kainą. Taip pat taikomos įvairios akcijos.

Esame įsitikinę, kad šeimos kirpykla Vilniuje ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS kiekvienam klientui suteiks tinkamą paslaugą ir visi čia apsilankę pirmą kartą - būtinai sugrįš dar ir dar. Laukiame Jūsų!

KOMANDA

Specialistė Jelena

Jelena

Specialistė Monika

Monika

Specialistė Agnė

Agnė

Specialistė Greta

Greta

Specialistė Sandra

Sandra

UŽSAKYKITE MŪSŲ PASLAUGAS IR GAUKITE KOKYBĘ

Mes teikiame paslaugas per Jums patogias registracijos formas. Rekomenduojame užsakyti paslaugą per mūsų vidinę sistemą, tačiau jeigu Jums patogiau registruokitės Jums patogia forma

KONTAKTAI

ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS

Adresas: Laisvės pr. 71B, Pašilaičiai, Vilnius
Tel: +370 611 71439
El. paštas: [email protected]


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.