SUSISIEKITE SU MUMIS: +370 611 71439

Komanda

  

Jelena - plataus profilio kirpėja, įgijusi ir šukuosenų dizaino specialybę, nestokojanti puikių kūrybinių idėjų. Atsakingu požiūriu į darbą siekia tapti savo srities specialiste, o naujų galimybių paieškos ir jų pritaikymas dirbant su įvairiais žmonėmis skatina nuolat tobulėti." Manau, kad stiliaus ir plaukų pokyčiai gali pakeisti gyvenimą, suteikti pasitikėjimo savimi. Kiekvienas klientas yra kitoks, tai suteikia man galimybę kasdien sukurti kažką naujo."

Jelena - biomedicininį išsilavinimą turinti plataus profilio kosmetologė. "Nuolat ieškau geriausių, moderniausių ir efektyviausių priemonių, siekiant saugoti sveikatą ir  puoselėti grožį, teikti geriausias grožio paslaugas,
atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualumą bei  poreikius".

 

Ivona - plataus profilio kirpėja: "Mano darbe ypatingai svarbu įsiklausyti į kliento norus, nes tik tada galiu patarti, kas mano manymu jam labiausiai tinka. Visada randame abiem pusėms priimtiną sprendimą."

 

Diana - masažuotoja, pas kurią visada norisi sugrįžti. "Labai myliu savo darbą. Kiekvienam klientui skiriu visą savo dėmesį, įsigilinu į kiekvieno poreikius, todėl dauguma naujų klientų tampa nuolatiniais mano klientais."